00:00:00 Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Матеріально-технічне забезпечення закладу

Ільїнський навчально – виховний комплекс Чернігівської селищної ради розміщений у двоповерховій будівлі, яка була введена в експлуатацію у 1978 році.

Загальна площа всіх прміщень - 1769 кв.м. Учні школи І ступеня працюють у класних кімнатах, а учні школи ІІ - ІІІ ступеня працюють за кабінетною системою:

2 кабінети української мови та літератури

1 кабінет німецької мови

1 кабінет математики

1кабінет біології

1 кабінет фізики та хімії

1 кабінет інформатики

1 спортивний зал

1 навчальна майстерня

1 кабінет географії

Заклад освіти має приміщення дошкільної групи, бібліотеку, кабінети директора, заступника директора з НВР, учительську кімнату, кімнату технічного персоналу, шкільну їдальню, спортивний зал та майданчик.

Шкільна їдальня оснащена електроплитою, холодильником, забезпечена необхідним посудом та меблями. В наявності привозна холодна вода, гаряча вода від бойлера, також обладнано у приміщенні закладу місцядля питної води.

Кабінет інформатики укомплектований компютерами 2006 року випуску, ноутбуками 2015 року випуску. Заклад має доступ до мережі Інтернет. до послуг учасників освітнього процесу 1 телевізор, мультимедійні проектори, принтери, 2 інтерактивні комплекси.

Спортивний зал укомплектований частково спортивним інвентарем.

Для забезпечення учасників освітнього процесу навчальною, методичною, художньою літературою у школі працює бібліотека.

Бібліотечний фонд

бібліотечний фонд