00:00:00 Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Військово-спортивний турнір - 2019. Знай наших!

04 грудня 2019 р. на базі Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено районний військово-спортивний турнір серед школярів. Турнір присвячений Дню Збройних Сил України мав на меті виховання майбутніх захисників своєї Вітчизни та формування в них готовності служити в лавах ЗСУ. У змаганнях взяли участь 11 закладів освіти, всього 44 учасника. Цьогоріч також і дівчата взяли участь у турнірі та продемонстрували свою майстерність у стрільбі з пневматичної гвинтівки та віджиманні від лавки.
В особистому заліку у стрільбі з пневматичної гвинтівки за кількості очок чемпіоном визнано Братішка Олександра (Ільїнський НВК).
За результатами змагань у стрільбі з пневматичної гвинтівки перше місце посіла команда Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, друге місце виборола команда Богданівського ОЗЗСО, третє місце зайняла команда Ільїнського НВК.

Правосудько В., Швець Я., Братішко О.
(Фото Момот Г.С.)

Мунтянова А., Курусь В.
(Фото Момот Г.С.)

Правила безпеки знай!

У листопаді 2019 року в Ільїнському НВК проводився Місячник безпеки дитини. Були проведені тематичні бесіди, класні години, вікторини, творчі колективні роботи. На районний етап  було подано роботи переможців І (шкільного) етапу : малюнки (Засипко Дарина, Нестеренко Дар`я), поробку (Яхно Аріна) та творчі колективні роботи.
За рішенням районного журі Ільїнський НВК зайняв ІІІ місце серед освітніх закладів району.
"Рятувальник",
Засипко Дарина
"Обери життя",
Нестеренко Дар`я

Ми пам`ятаємо...

До Дня пам`яті жертв Голодомору 1932-1933 років у Ільїнському НВК було проведено відкритий захід. Яхіна З.О., вчитель історії, запропонувала по-новому переосмислити страшне поняття "голод".

Свято Золотої Осені в Ільїнському НВК

25 жовтня 2019 року на осінній ярмарок запросили вчителі та учні початкових класів. Лунала музика, пісні , танці   - все, як на справжнісінькому святі щедрого урожаю.

Разом до нових рекордів!

З відданістю Батьківщині в серці

11 жовтня в Ільїнському НВК відбувся урочистий мітинг до Дня захисника України. До освітнього закладу було запрошено гостей та батьків Ільїна Віталія. Діти привітали зі святом Самодурову О.А. та Карпову З.М., матусь наших захисників.